HAPPY BDAY TO ME!

12 października 2018
Tak jest! Dziś są moje urodziny! Kolejny rok do przodu! Kiedy to minęło? Jeszcze niedawno publikowałam tu poprzedni, urodzinowy wpis ze zdjęciami tortu oblanego słodkim do potęgi lukrem, wśród balonów i wszechobecnego różowego różu z różem na czele, a tu już dodaję kolejny! I wiecie co? Znowu jest obficie różowy! :) Stuknęło mi 27 lat, a ja nadal patrzę na swój pink świat, przez swoje pink okulary, bo po prostu uwielbiam kolorować sobie rzeczywistość. Miałam w swoich wielkich planach zrobienie dużej sesji, z ogromem balonów porozrzucanych tu i tam...a wyszło tak, że z kilkoma balonami siedziałam sobie we wrotkach (w których potrafię tylko siedzieć), robiąc głupie miny do obiektywu. Dystans to podstawa, tak więc publikuję te (znowu!) różowe, nieidealne kadry wraz z krótkim przekazem, żeby przelać ten dobry humor i na Was! Łapcie ile się da!


Czego możecie mi życzyć? ZDROWIA! Dla mnie jest ono najważniejsze, bo będąc zdrowa - mogę WSZYSTKO! Niczego mi więcej nie potrzeba, tylko i wyłącznie nieustającego zdrowia, dla siebie i bliskich. Teraz czuję, że wiele życzeń sprzed lat, odkąd tylko zaczęłam je rozumieć, się spełniło! I nie ma większej satysfakcji niż ta z własnego, szczęśliwego życia. Potoczyło się pięknie, a jak pomyślę ile jeszcze pięknych chwil czeka mnie w najbliższej i też dalszej przyszłości - rozpływam się! Możecie dodatkowo życzyć mi powera do działania, aby nigdy ta siła nie wygasła! 


Choć blisko mi do 30stki, nadal czuję się jak młoda nastolatka, marzycielka i szalona, zakochana w życiu dziewczyna, która pragnie czerpać z życia jak najwięcej. Postanowiłam, że w moim życiu nigdy nie zabraknie nutki szaleństwa i dziecięcej radości, bo to właśnie ona koloruje życie każdego dnia. Przecież nie można być wciąż poważnym! Uwierzcie mi, że śmiech to niesamowite lekarstwo na wszelkie smutki, a dodając do tego ukochaną muzykę, kolory i pasję, tworzy się mieszanka, dzięki której ciemne chmury w kilka chwil się rozchodzą. Staram się śmiać, żartować, wygłupiać i uwalniać dziecięcą radość codziennie. Mam nadzieję, że czytając i oglądając ten wpis, i na Twojej twarzy wymaluje się dorodny banan! 

(to miało być zdjęcie typu 'odbiję balon główką like a boss', ale nie wyszło, skubaniec zmienił kierunek)

Mój urodzinowy dzień dzisiaj jest doprawdy słoneczny! Dawno nie było tak pięknej i ciepłej jesieni, dlatego jestem pewna, że dzień ten od A do Z będzie udany. Lecę cieszyć mordkę z tego, że jestem znów o rok starsza, a co! Każdy powód, a tym bardziej urodziny, jest dobry by zwyczajnie w świecie przeżyć dzień inaczej! Adios amigos! I z góry dzięki za miłe słowa i ciepłe przywitanie mnie tutaj po tej długiej przerwie!

balony - PartyBox, legginsy i t-shirt - Zo-Han, wrotki - Vintage Rider5 komentarzy:

 1. Wszystkiego Najlepszego. Piękne, energetyczne zdjęcia. Z ogromną przyjemnością się je ogląda.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego Najlepszego i zdrówka oczywiście życzę. 100-lat Kochana ♥ Piękna sesja ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Super są te wrotki! Bardzo mi się podoba motyw sesji

  Zapraszam do siebie w wolnej chwili
  Miłego weekendu, xx Bambi

  OdpowiedzUsuń
 4. Wzystkiego najlepszego! Spełnienia marzen! ♥

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego dobrego, spełnienia marzeń! Ja w sierpniu skończyłam 27 lat, a uczę się jak nastolatka a i uwielbiam róż :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz! :)