HELLO SPRING!

21 marca 2017
Pewnie zadajecie sobie pytanie: co ja tu robię? Dokładnie o to samo pytam siebie, bo wizja powrotu na bloga była dla mnie coraz bardziej wątpliwa i coraz to mniej możliwa do spełnienia. A to wszystko przez życie, które płata wciąż figle! Raz gorsze, raz lepsze, a raz te...najlepsze! Od czasów regularnego prowadzenia bloga wiele się u mnie zmieniło. Opisywałam to już w poprzednich postach, które opublikowałam tutaj po dłuższej przerwie, a teraz znów ta przerwa nastąpiła. Tak wiele się działo i dzieje, że nie sposób wytłumaczyć, czy te powroty mają jeszcze jakikolwiek sens. Kto wie co los przyniesie jutro, pojutrze czy za tydzień, ale jak dotąd każdy, nowy dzień przynosi mi coraz to lepsze rzeczy. I te rzeczy właśnie są powodem, dla którego czasem po prostu znikam z części internetowego świata. To rzeczy, dla których chce się żyć, rzeczy zdobyte ciężką pracą, wygrane przez życie lub zesłane prosto z nieba! I choć jestem typową marudą, która często na to życie narzeka, jednocześnie jestem w nim w 100% zakochana! Dodatkowo dziękuję mu, że prędzej czy później uczy mnie, pokazuje co warto, a czego nie, wskazuje gdzie podążać, komu zaufać, a kogo omijać z daleka. Czasem popełnia błąd, momentami zbyt wiele razy, a czasem to zupełnie nie jego wina! Ale głęboko wierzę w karmę, która zawsze powraca. Dobra do dobrych, zła do złych.


I choć to totalnie banalne - dobro zawsze zwycięża. Zwycięża zawsze ten, który jest w pełni prawdziwy, sprawiedliwy i dobry. Ten, kto walczy i się nie poddaje, ten kto wierzy w siebie i swoje racje - te dobre racje. Ten, kto odkrywa w sobie talent, mierzy wysoko i ma ambicje. Ten kto wciąż się uczy, wspina, poszerza horyzonty. Ten kto potrafi przyznać się do błędu, ponieść porażkę, nie jest mściwy, wredny i podejrzliwy. I właśnie wtedy jest najsilniejszy. I za tę siłę dziękuję życiu! I nie będę po raz kolejny pisać, że ten wpis jest moim wielkim powrotem, bo nie wiem gdzie mnie znów życie poniesie jutro i jeszcze później, ale właśnie próbuję - dla Was, siebie i tego ukochanego życia, bo wiem, że warto. Próbować, starać się i dawać z siebie jak najwięcej. Bezinteresownie czy też nie - po prostu prawdziwie. Mam nadzieję, że dawka nowych zdjęć zachęci Was mimo wszystko do bywania tutaj co jakiś czas - co jaki, nie wiem, ale nie zapominajcie o mnie, bo ja o Was nie zapomniałam nigdy :). Taką nieco dłuższą refleksją wchodzę w wiosnę - radosną, kolorową i słoneczną, nigdy inaczej! :)


Do zobaczenia.... niedługo! :)


sukienka od LOLA_FASHION | buty od RENEE | paznokcie - LA BELLE GABINET
19 komentarzy:

 1. Wyglądasz cudownie!!!! Buziaki

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochama nie znikaj tak..uwielbiam Twoje zdjecie! :)
  Cudowna sukienka!
  Pozdraiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie wyglądasz kochana, lubię do Ciebie zaglądać (chociaż niezbyt często komentuję), także czekam na kolejne wpisy ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy21/3/17 22:02

  Doczekałam się wpisu! Wow! Zdjęcia powalają swym pięknem. Czekamy w takim razie na kolejną ciekawą odsłonę ♥

  OdpowiedzUsuń
 5. Sukienka jest bajeczna ! Całość boska !

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajnie, że wróciłaś:) Sukienka jest genialna, pozdrawiam!:)
  http://www.ladymademoiselle.pl/

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne zdjęcia, piękny outfit. Ta fotografia z liściem bajeczna. Pozdrawiam. Jestem tutaj.

  OdpowiedzUsuń
 8. sukienka jest prześliczna, piękne kwiaty ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak zwykle zdjęcia niesamowite :)

  OdpowiedzUsuń
 10. też wierzę w karmę. Choć często w nią wątpię i tak gdzieś po cichu myślę "zobaczysz, to do Ciebie kiedyś wróci". Przepiękne zdjęcia, którymi zachwyciłam się już na Insta i ta kwiecista sukienka!!!!! Cudnie! :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Rewelacja! Zdjęcia to twoja ogromna potęga <3

  OdpowiedzUsuń
 12. Wyglądasz obłędnie w tej sukience, makijaż oka perfekcyjny www.adriana-style.com

  OdpowiedzUsuń
 13. Alee przepiękne kolory ! Super wyglądasz :)

  Pozdrawiam,
  http://katarzynaso.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. Thrervoich28/3/17 07:50

  what a great post, have a nice week :) You will like to see more fashion from here.

  OdpowiedzUsuń
 15. przepięknie wyglądasz :))

  OdpowiedzUsuń
 16. Jaka kolorowa piękna stylizacja, idealna na wiosnę !
  Pozdrawiam cieplutko!
  http://loveshinny.pl

  OdpowiedzUsuń
 17. Sukienka świetna, idealna na wiosnę :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Boska sukienka ♥️
  https://naszemiszmasze.wordpress.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz! :)