QUEEN PHOTO STUDIO

27 grudnia 2016
1 stycznia 2011 roku powstał ten blog. 1 stycznia 2017 powstanie moja druga strona internetowa. Przez 6 lat poszukiwałam swojego powołania i jednocześnie przez te 6 lat wciąż trzymałam się jednej drogi. Próbowałam podążać wieloma, ale wciąż wracałam do tej głównej trasy, która prowadziła mnie prosto do fotograficznego świata. Fotografia była obecna przez cały czas, kiedy tworzyłam tego bloga, bo była ona najważniejszą jego częścią. Raczkowałam co prawda długo, bo sama nie wiedziałam, co tak naprawdę chcę robić w swoim życiu. Przewijało się przez nie wiele dziedzin - studiowałam jeden kierunek, potem myślałam o drugim, w między czasie zajmowałam się blogiem, modą, projektowaniem ubrań, ale suma sumarum, i tak zawsze najwięcej radości sprawiało mi fotografowanie. Dlatego najlepszą decyzją mojego życia było udanie się na fotograficzne kursy, a potem na podyplomowe studia na kierunku fotografia. Dzięki temu uporządkowałam swoją dotychczasową wiedzę, nauczyłam się masy nowych rzeczy, poznałam mnóstwo cudownych ludzi o podobnych zainteresowaniach i co najważniejsze - potwierdziłam swoje największe, życiowe powołanie i miłość, która stała się też moim zawodem. Założenie firmy było tylko kolejnym krokiem, kolejnym odhaczonym punktem na liście marzeń. 


Półtora roku temu ruszyła moja działalność fotograficzna, a chwilę przed powstało moje studio fotograficzne. Dobieranie sprzętu, organizacja przestrzeni, niezbędne gadżety i wiele innych szczegółów, które kiedyś mi się nie śniły, wtedy stały się rzeczywistością. Wiedziałam wtedy, że o marzenia warto walczyć, niezależnie od tego ile czasu i pracy trzeba w to włożyć, by je urzeczywistnić. Początkowo działałam powoli, sprawdzając siebie w nowej roli, szukałam również dziedziny fotografii, która miałaby być wiodąca w mojej firmie. Teraz już dokładnie obrałam swoją drogę, która jest szczegółowo zarysowana. Choć kocham robić zdjęcia jako pojęcie ogólne, wpisując się w wiele dziedzin, to obrałam swoje główne specjalizacje, w których czuję się najlepsza i najmocniejsza. Nadszedł więc czas, aby ruszyć z własną stroną internetową, lub inaczej mówiąc moim portfolio, którym chciałabym dotrzeć jak najdalej i jak najszerzej. Mam nadzieję, że nadal będę wspinać się wyżej, a liczba osób doceniających mój fotograficzny zmysł będzie się powiększać z dnia na dzień. Dziękuję z tego miejsca wszystkim firmom, markom i klientom, którzy docenili, doceniają, byli i wracali, oraz nadal do mnie wracają. Zapraszam też wszystkich tych, którzy jeszcze szukają - być może ponownie trafi swój na swego? :)1 stycznia rusza moja strona internetowa pod adresem:
Kto odlicza razem ze mną? 5 dni! 


Strona internetowa stworzona od a do z przez www.muriz.com 


10 komentarzy:

 1. No i oczywiście gratulacje kochana :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszę się Twoim szczęściem! To niezwykłe, że odnalazłaś swoje powołanie, swój życiowy cel. Niewielu ludziom się to udaje. Też chciałabym wiedzieć, którędy jest mi dane podążać. Zająć się weterynarią, behawiorystyką zwierząt, a może wiedzą o społeczeństwie czy doradztwem filozoficznym i coachingiem? Wybór jest ciężki i mam nadzieję, że, tak jak ty, uda mi się podjąć właściwą decyzję :)

  Pozdrawiam serdecznie i do siego roku!

  OdpowiedzUsuń
 3. gratuluję! nie ma nic lepszego, niż robić to co się kocha, jednocześnie mogąc z tego "żyć" :) dobrze jest znaleźć swoją drogę - cel. Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 4. No i super kochana !
  Jesteś wielka w tym co robisz :) Twoje zdjęcia są magiczne i szczerze to rzadko można spotkać żeby ktoś robił tak dokładnie dopracowane i bajeczne zdjęcia. Cieszę się Twoim szczęście i życzę jak najwięcej klientów ale o to się nie martwię bo jestem pewna że zawsze będą :)

  OdpowiedzUsuń
 5. naprawdę super! życzę Ci jak najwięcej sukcesów i mnóstwo radości oraz satysfakcji z wykonywanej przez Ciebie pracy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kochana serdecznie gratuluję <3.

  OdpowiedzUsuń
 7. gratulacje z całego serca.

  Pozdrawiam Zocha
  http://www.zocha-fashion.pl/

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo cieszę się że ci się udało tak dużo osiągnąć :) Trzymam kciuki by wszystko szło tak jak sobie wymarzyłaś :)
  Gingerheadlife.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz! :)