FIGHT NIGHT 7 CZĘSTOCHOWA

9 grudnia 2013
Jak wiecie, wraz z siostrą i rodziną miałyśmy okazję uczestniczyć w gali boksu zawodowego, która odbyła się w sobotę 30 listopada w Częstochowie. Dzięki znajomym - organizatorom, byłyśmy tam nie tylko jako widzowie czy fanki boksu (choć nie znamy się na nim za bardzo :D) ale jako ktoś więcej... Trafiła się nam ogromna szansa i szczęście, co pomogło nam rozwinąć skrzydła w tym czym się zajmujemy. Dodatkowo było to dla nas ogromne wyróżnienie, reklama ale przede wszystkim satysfakcja, że mogłyśmy współpracować z organizatorami i być częścią tak dużego widowiska. Dziś dodaję krótką relację z tego dnia wraz ze zdjęciami.

Gala FIGHT NIGHT 7 OBRONA CZĘSTOCHOWY organizowana przez NG Promotions (Marcina Najmana oraz Łukasza Głowackiego), zgromadziła wielu fanów boksu oraz z pewnością spore grono oglądających przed telewizorem i trudno się dziwić, bo dla miłośników sztuk walki było to niemałe wydarzenie. Również i my mogłyśmy w nim uczestniczyć, ale oprócz kibicowania mogłyśmy dać też coś od siebie. Podczas gali kibice mogli oglądać walczącego na ringu Marcina Najmana, Rafała Jackiewicza, Tomasza Dobosza, ale również Dawida Kwiatkowskiego czy Marcina Siwego, którzy walczyli o prestiżowe tytuły młodzieżowych mistrzów świata. Całe widowisko poprzedzone było pokazami mody damskiej i męskiej, pokazem fitness klubu Scout z Częstochowy oraz innymi atrakcjami. Gośćmi specjalnymi była Izabela Trojanowska oraz miss Polonia Joanna Drozdowska. Całe wydarzenie nadawane było na żywo w TVP Sport. Kto nie oglądał lub ma na to ochotę, zapraszam pod ten link -> KLIK.


Pewnie nadal się zastanawiacie jaki był nasz wkład w całe widowisko? :) Otóż jako marka ROHO CLOTHING zostałyśmy zaproszone do współpracy. Zaprojektowałyśmy sportowe stroje dla hostess, które ozdabiały całą galę. Wprowadzały zawodników oraz w przerwach między rundami, dumnie wchodziły na ring. Cudownie było oglądać tak śliczne dziewczyny w naszych ubraniach. Cel był jeden - miało by sportowo, wygodnie i jednocześnie kobieco :). Cieszymy się, że stroje spodobały się zarówno organizatorom jak i dziewczynom, które serdecznie pozdrawiamy :)!


Gala boksu bardzo nam się podobała, dla mnie był to pierwszy raz, siostra natomiast bywała już na tego typu imprezach. Świetnie było zobaczyć walki z bliska, poznać nowe osoby, porozmawiać z organizatorami, zrobić mnóstwo zdjęć, zjeść coś dobrego i przede wszystkim zobaczyć dziewczyny w naszych ubraniach :). To dla nas duże wyróżnienie! 


Zdjęcia zrobione przeze mnie oraz innych fotografów obecnych podczas gali. 
Wszystkie prawa zastrzeżone. Więcej zdjęć możecie zobaczyć tutaj: KLIK, KLIK
Za zaproszenie oraz udostępnienie zdjęć dziękujemy firmie NG promotions.