31 grudnia 2011
Kochani, ponieważ dzisiaj mamy wyjątkową i imprezową noc a jutro już powitamy pierwszy dzień nowego roku, chciałabym Wam złożyć kilka życzeń!
Przede wszystkim udanej zabawy w świetnym gronie przyjaciół, znajomych.
A w nowym roku wiele pomyślności, miłości, zdrowia, szczęścia, uśmiechu, spełnienia marzeń i sił do walczenia z przeciwnościami losu! 
Nie mam czasu, żeby robić podsumowanie poprzedniego roku, na co pewnie decydują się wszyscy, nie mam też czasu, żeby spisać moje postanowienia noworoczne. Jeśli chcecie o tym poczytać, zrobię to jak tylko wrócę, ponieważ dzisiejszą noc spędzam z najbliższymi mi przyjaciółmi, oczywiście też z ukochanym, po za domem, także wrócę tu dopiero za 2 dni. 
Mogę w skrócie tylko wspomnieć, że rok 2011 był pozytywny pod paroma względami, o których wspomnę później, ale mam nadzieję, że kolejny rok będzie o wiele lepszy. Mam wiele postanowień i celów, do których spełnienia będę dążyć mam nadzieję, że z podniesioną zawsze głową.
Dlaczego 1 stycznia jest jeszcze dla mnie ważny? Ponieważ minie wtedy dokładnie ROK odkąd mój blog istnieje! :) Jak tylko wrócę do domu, mam nadzieję, że pod specjalną notką napiszecie swoje opinie co do tego jak blog się podoba, jak się rozwijał i co jeszcze mam w nim zmienić. Staram się jak mogę, wkładam w niego wiele wysiłku, mam nadzieję, że to doceniliście i doceniać będziecie :). 
Teraz zmykam się już szykować, ponieważ czeka mnie wspaniała impreza wśród znajomych i wiele rzeczy jest jeszcze nie gotowych :).

Do zobaczenia w Nowym Roku!


13 komentarzy:

 1. Szczęśliwego nowego roku kochana! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku ; )))

  OdpowiedzUsuń
 3. Szczęśliwego nowego roku i szampańskiej zabawy ! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku i udanej zabawy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Szczęśliwego Nowego Roku! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkiego najlepszego na Nowy Rok :))

  OdpowiedzUsuń
 8. Kochana udanej zabawy :* wszystkiego naj naj naj w Nowym Roku ;) sukcesów w blogowaniu :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Szczęśliwego nowego roku:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Kochana nie wiem jak bardzo zmienil sie twoj blog ale wiem, ze bardzo podoba mi sie twoj layout i wszystkie posty. Na pewno nie raz tu zajrze w nowym roku :)

  OdpowiedzUsuń
 11. spełnienia marzen oraz postanowien noworocznych !

  zapraszam do siebie
  http://izabelaswardrobe.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz! :)